Zaznacz stronę

Wykonamy dla Ciebie profesjonalną, zoptymalizowaną pod kątem SEO, bezpieczną witrynę w ciągu zaledwie 21 dni - lub otrzymasz ją ZA DARMO.

 

 

Co wyróżnia pakiet “21-day-web program”?

 

Nie czekaj miesiącami, aby założyć swoją firmę lub sklep w Internecie.

Jeśli zastosujesz się do naszego planu, dostaniesz zoptymalizowaną, przyjazną dla telefonu, zintegrowaną i świetnie wyglądającą stronę internetową w 21 dni po ustalonej cenie. Jeśli nie zdążymy, zdobędziesz ją za darmo. To nasze zobowiązanie wobec Ciebie!

 

Wyceń projekt

Wypełnij formularz na dole strony, aby otrzymać informację cenową Twojego projektu graficznego. Może to być nowa strona internetowa lub modernizacja istniejącej strony internetowej.

Jeśli podejmiemy się projektu w ramach “21-day-web program”, wyślemy Ci wycenę wraz z warunkami. Otrzymasz również umowę, którą będziesz musiał podpisać przed rozpoczęciem. To wszystko.

 

Co dostaniesz?

Profesjonalną, zoptymalizowaną pod kątem SEO i szybkości stronę internetową, która będzie wspierać Twój biznes w najlepszy możliwy sposób i jest niezbędna do budowania wizerunku firmy oraz działań reklamowych

Etapy procesu “21-day-web program”

Abyśmy mogli dostarczyć Twoją stronę w ciągu zaledwie 21 dni, wymaga ona aktywnego uczestnictwa i zaangażowania ze strony Ciebie. Oto zarys naszego projektu.

Rozmowa

Po otrzymaniu opisu twojego projektu kolejnym etapem jest rozmowa. spólnie ustalamy potrzeby i cele strony oraz zarys projektu. Nastepnie potwierdzimy, czy jest to projekt, który wykonamy z gwarancją 21-dniową.

Jeśli podejmiemy projekt, wyślemy Ci umowę do podpisania.

Projekt graficzny

Zgodnie z umową wyślesz nam cały tekst i obrazy, których chcesz użyć w ciągu 5 dni.

Na podstawie tekstów, obrazów i preferencji wybranych podczas procesu konfiguracji dostarczymy Ci projekt graficzny nie później niż 10 dnia, a wszystkie teksty i obrazy będą pięknie zintegrowane.

poprawki

Nie później niż 13 dnia prześlesz nam zmiany i poprawki do proponowanego projektu
Nie później niż w dniu 17 będziemy dostarczymy Ci naniesione poprawki gotowe do zatwierdzenia
Nie później niż 19 dnia wyślesz nam ostateczne zmiany 

Optymalizacja i integracja

Ostatnie 2 dni poświęcamy na optymalizację witryny, dzięki czemu staje się ona przyjazna dla Google (SEO), ultraszybka, bezpieczna i w 100% responsywna. Responsive oznacza, że ​​będzie świetnie wyglądać bez względu na to, z jakiego urządzenia odwiedzasz swoją stronę. Integrujemy go także z kontami mediów społecznościowych i umożliwiamy odwiedzającym zapisanie się do newslettera.

Integrujemy również stronę z narzędziami do raportowania. Co miesiąc otrzymasz raport, który powie Ci wszystko, co chcesz wiedzieć o swoich użytkownikach, skąd pochodzą, ile czasu spędzają na Twojej stronie, na co patrzą itd.

Ten miesięczny raport pomoże Ci lepiej zrozumieć potrzeby odwiedzających, a dzięki temu rozwiesz Twój biznes we właściwym kierunku.

Zadbamy o wszystko

Zadbamy o rejestrację nazwy domeny. Będziemy hostować Twoją witrynę w dużym bezpiecznym europejskim centrum danych. Codziennie zrobimy zapasową kopię i monitorujemy dobre samopoczucie Twojej witryny. Musisz się skoncentrować na swojej działalności.

Ponadto, stale monitorujemy, czy Twoja witryna jest poddawana jakiemukolwiek atakowi i podejmiemy działania w celu ochrony Twojej witryny, jeśli tak się stanie.

Twoja strona będzie bezpieczna

Dbamy o to, aby Twoi odwiedzający i klienci byli bezpieczni na Twojej stronie. Głównym powodem używania protokołu SSL jest szyfrowanie poufnych informacji przesyłanych przez Internet, dzięki czemu tylko zamierzony odbiorca może uzyskać do nich dostęp. Gdy używany jest certyfikat SSL, informacje stają się nieczytelne dla wszystkich, z wyjątkiem serwera, do którego wysyłasz informacje. Dodajemy ten poziom bezpieczeństwa do wszystkich naszych projektów.

Jeli nie masz certyfikatu SSL, niektóre przegldarki oceniTwojwitrynjako niebezpieczn.

Witryna chroniona protokołem SSL ma równiewyszy ranking w wyszukiwarkach takich jak google, yahoo itp.

Twoja strona będzie ultraszybka!

Zbyt długie oczekiwanie na załadowanie strony internetowej jest denerwujce, a Google penalizuje powolne strony internetowe, wic jeli Twoja strona jest powolna, dwukrotnie jestekarany, zarówno od niezadowolonych uytkowników, jak i od Google.

Optymalizujemy Twojwitryn, aby miała ocenA (90+). Dziki temu bdziesz miałznacznie wikszsatysfakcjuytkowników i wyszy ranking Google.

Twoja strona będzie wyglądała dobrze na wszystkich urządzeniach

Większość witryn jest odwiedzana z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Dlatego ważne jest, aby Twoja strona wyglądała dobrze bez względu na to, z jakiego urządzenia jest dostępna. To poprawi satysfakcję użytkownika i ranking Twojej witryny w Google. Google penalizuje witryny, które nie są przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Podejmujemy się również większych i bardziej złożonych projektów.

Możemy zrobić dużo w ciągu 21 dni. Jeśli jednak twój projekt jest większy lub bardziej złożony, oszacujemy, ile czasu to zajmie i ile to będzie kosztować

Staraj się być jak najbardziej konkretny. Jaki jest cel twojej nowej strony internetowej? Kim są goście? Jakie informacje chcesz przekazywać i gromadzić?

Pin It on Pinterest

Share This